Zabezpečení bytových domů - EGline

ZABEZPEČENÍ BYTOVÝCH DOMŮ ŘEŠENÍ JEDNÍM KLÍČEM

POKRAČOVAT
01 /

ZABEZPEČENÍ V BYTOVÝCH DOMECH

Stejně jako u bytů a rodinných domů má i v bytových domech bezpečnost základní význam. Tam, kde je obýváno více různých jednotek v relativně úzkém prostředí, dostává zásadní místo také správná organizace. Již ve fázi plánování bytové výstavby by se mělo myslet na uzamykací systém, který vymezí přístup do privátních částí, sklepních částí nebo k dopisním schránkám od částí, které jsou k dispozici všem obyvatelům domu, jako např. hlavní domovní vstup nebo garáže.

Rozhodnutí pro vložkový systém vysoké kvality může později ušetřit peníze, neboť např. na velmi namáhavých místech, jako je vstup do domu, levná vložka nevydrží časté používání a musí se brzy vyměnit.

02 /

ZABEZPEČENÍ V BYTOVÝCH DOMECH

Alternativně mohou být použity také mechatronické produkty jako např. chytrá klika Kaba elolegic: obyvatelé domu si mohou pro otevření hlavních dveří zvolit z různých typů médií: karty, přívěšky na klíče, hodinky aj. Přístup do bytu se může uskutečnit se stejným médiem nebo pomocí klasického mechanického klíče. Tímto způsobem nemusí být vložka na vstupních dveřích měněna po častém použití nebo ztrátě klíče, neboť v případě ztráty může být okamžitě ze systému vymazán a stává se tak nefunkčním.

Vám umožní zadání různých přístupových práv dokonce i u Vás doma: s malým, přesně střiženým uzamykacím systémem si určíte kdo, kam a s jakým klíčem smí dál.

  • Klíč uživatel
  • Klíč správa budovy
  • Klíč pošta
  • Klíč služeb

VŠE JEDNÍM KLÍČEM.

KOMPLEXNÍ BEZPEČNOST
VAŠEHO BYTOVÉHO DOMU.

Bezpečnost BT.3, BT.4 / Patentovaně chráněný profil Odolnost proti SG/Bumkey metodě / Šetří náklady na opravy bytového fondu / Prevence proti zlodějům a vandalům / Jistota a bezpečí vlastníků

Přijďte na osobní konzultaci a zeptejte se - odpovíme Vám a předložíme individuální řešení pro Vaše potřeby.