Zabezpečení bytovů a rodinných domů - EGline

ZABEZPEČENÍ BYTŮ & RODINNÝCH DOMŮ ŘEŠENÍ JEDNÍM KLÍČEM

POKRAČOVAT
01 /

ZABEZPEČENÍ BYTŮ & RODINNÝCH DOMŮ

Být klidný po celý den, kdy jsme mimo domov a nemít starost zda nás někdo nezvaný nenavštívil. Naše vlastní bezpečnost má pro každého z nás velký význam. Především doma si chceme být jisti, že pouze určité osoby mají přístup do našeho domu nebo bytu. Vedle peněz a dalších materiálních hodnotných předmětů máme doma věci osobní povahy, např. fotografie, cestovní pasy aj., které nejdou nahradit žádnými penězi.

Nové: S elektronickým zámkem e primo můžete přístupová oprávnění k Vašemu domu sami okamžitě zadávat i následně mazat. Bez PC, softwaru, bez kabeláže.

02 /

SRDCE DVEŘÍ

Spoléháme se na naše vložky, zámky a klíče. Nepoužít zde to nejlepší by znamenalo šetřit na špatném místě. Společnost EG-LINE má pro Vás řešení v podobě certifikovaných a patentově chráněných produktů. Naši technici Vám ochotně poradí s výběrem a doporučí kombinace produktů. Naší zásadou je, aby jste odcházeli spokojeni s vědomím, že jste učinili správná rozhodnutí na cestě k zabezpečení svého bytu.

Máme pro Vás mnoho řešení, která budou vzájemne kombinována tak, abychom vyhověli Vašim přáním, potřebám a očekáváním. Vždyť cylindrická vložka je srdcem dveří ať už jsou certifikované bezpečnostní nebo renovované stávající. Mnoho z nás má v paměti nedestruktivní metodu otevírání dveří zvanou bumping.

03 /

ZABEZPEČENÍ RODINNÉHO DOMU

Zabezpečení rodinného domu – centrální uzamykací systémy pro rodinné domy. Majitel domu musí narozdíl od vlastníka bytu vzít ohled na více oblastí zabezpečení. Systém musí zahrnovat nejen zajištění vstupních dveří, ale také zajištění většiny oken, dveří na terasu, střešních oken, zahradních bran, sklepních světlíků, garáží a dalších.

Váš dům může mít ještě hodně slabých míst z hlediska zabezpečení – řešení, jež nabízí EG-LINE, Vám pomohou. Jistotu a bezpečí znamená certifikovaný a chráněný výrobek.

04 /

CENTRÁLNÍ UZAMYKACÍ SYSTÉMY PRO RODINNÉ DOMY

U nás Vám na počkání sestavíme Váš vlastní bezpečnostní uzamykací systém. S jehož pomocí budete ovládat jedním klíčem všechny dveře, jištění oken, poštovní schránku, zahradní domek, střešní okno, sklep i kontejner na odpadky. Vše pod vysokou kontrolou na bezpečnostní originální kartě, která pouze vlastníkovi dává možnost přidělání klíče nebo rozšíření systému o další pozice.

Podle technologie a patentové ochrany lze klíče doobjednat jednak v síti našich autorizovaných klíčových služeb nebo přímo u nás. Získává te tak jedinečný produkt za příjemnou cenu.