Novinky - EGline

NOVINKY

 • Mezinárodní Konvent ELF 2017 ukázal propojení mechaniky s elektonikou

  Publikováno: 06. 06. 2017
  Ve dnech 19.5.- 21.5. 2017 pořádal Cech mechanických zámkových systémů -ČR , jako člen asociace ELF uspořádal cech mezinárodní Konvent ELF 2017 Praha. informace na www.elf2017.com  Naše společnost byla jedním z 50 vystavovatelů zámkařské techniky. Naším cílem jsou zejména certifikované bezpečnostní systémy SGHK. Systémy generálního klíče, které vyrábíme v našem závodě v Neveklově na Benešovsku. 
  Konvent ELF 2017 Praha ukázal jak významná je patentová ochrana a nasazení certifikovaných systémů. Ukázal směr, kterým by se mohla mechanika dále posunout. Již před rokem jsme v Essenu zaznamenali inovace v podobě mechanotronických vložek a letošní konvent to potvrdil na více jak 100%. 
  Naše společnost EG-Line má licence KABA na tyto systémy a již se může pochlubit řadou úspěšných instalací. Propojení zabezpečeného čipu s mechanickým klíčem je nespornou výhodou takovýchto řešení na perimetru objektu.
  Rádi Vám poradíme a vypracujeme řešení, která budou optimálně vyhovovat vašim potřebám.

  držíme se stále svého " Špičkový produkt za příjemnou cenu".

 • Nová norma ČSN 73 4400 na školách a školských zařízeních

  Publikováno: 06. 06. 2017
  Technická norma prevence kriminality na školách a školských zařízení - nový nástroj k ochraně jednoho z možných měkkých cílů pro jejich zřizovatele - obce a kraje.

  jedná se o novou normu prevence ČSN 73 4400 Prevence kriminality-řízení bezpečnosti při plánování, realizaci a užívání škol a školských zařízení.

  celý text od JUDr. Tomáše Koníčka , odbor bezpečnostní politiky a prevence kriminality MV ČR, najdete na webových stránkách cechu. Dostupné na:  http://cmzs.cz/files/repository/Technicka+norma+prevence+kriminality+na+skolach.pdf


  Naše společnost EG-Line prostřednictvím svého ředitele Ing. Petra Fráze, který je jedním ze zakládajících členů ABŠ, ( Asociace bezpečná škola ), bude přinášet zprávy na tomto místě ohledně aplikace nové normy ČSN 73 4400. Tato norma výrazně posouvá certifikované uzamykací systémy do popředí zájmu zřizovatelů škol a školských zařízení. 
  Asociace bude v rámci auditů využívat zkušenosti odborníků z řad CMZS ČR a bude v rámci auditů definovaných hrozeb s cechem spolupracovat.

  ředitel společnosti EG-LINE,a.s.
  Ing. Petr Fráz

KONTAKTUJTE NÁS

+420 602 232 525

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy na uvedeném telefonním čísle

Napište nám

Nesprávné jméno
Nesprávný email
Prázdný dotaz
odeslatdotaz
EG

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Ozveme se Vám.

NAŠI PARTNEŘI

 •  
 •