Novinky - EGline

NOVINKY

 • Mezinárodní Konvent ELF 2017 ukázal propojení mechaniky s elektonikou

  Publikováno: 06. 06. 2017 Na stránky přidal: Petr Fráz
  Ve dnech 19.5.- 21.5. 2017 pořádal Cech mechanických zámkových systémů -ČR , jako člen asociace ELF uspořádal cech mezinárodní Konvent ELF 2017 Praha. informace na www.elf2017.com  Naše společnost byla jedním z 50 vystavovatelů zámkařské techniky. Naším cílem jsou zejména certifikované bezpečnostní systémy SGHK. Systémy generálního klíče, které vyrábíme v našem závodě v Neveklově na Benešovsku. 
  Konvent ELF 2017 Praha ukázal jak významná je patentová ochrana a nasazení certifikovaných systémů. Ukázal směr, kterým by se mohla mechanika dále posunout. Již před rokem jsme v Essenu zaznamenali inovace v podobě mechanotronických vložek a letošní konvent to potvrdil na více jak 100%. 
  Naše společnost EG-Line má licence KABA na tyto systémy a již se může pochlubit řadou úspěšných instalací. Propojení zabezpečeného čipu s mechanickým klíčem je nespornou výhodou takovýchto řešení na perimetru objektu.
  Rádi Vám poradíme a vypracujeme řešení, která budou optimálně vyhovovat vašim potřebám.

  držíme se stále svého " Špičkový produkt za příjemnou cenu".

 • Nová norma ČSN 73 4400 na školách a školských zařízeních

  Publikováno: 06. 06. 2017 Na stránky přidal: Petr Fráz
  Technická norma prevence kriminality na školách a školských zařízení - nový nástroj k ochraně jednoho z možných měkkých cílů pro jejich zřizovatele - obce a kraje.

  jedná se o novou normu prevence ČSN 73 4400 Prevence kriminality-řízení bezpečnosti při plánování, realizaci a užívání škol a školských zařízení.

  celý text od JUDr. Tomáše Koníčka , odbor bezpečnostní politiky a prevence kriminality MV ČR, najdete na webových stránkách cechu. Dostupné na:  http://cmzs.cz/files/repository/Technicka+norma+prevence+kriminality+na+skolach.pdf


  Naše společnost EG-Line prostřednictvím svého ředitele Ing. Petra Fráze, který je jedním ze zakládajících členů ABŠ, ( Asociace bezpečná škola ), bude přinášet zprávy na tomto místě ohledně aplikace nové normy ČSN 73 4400. Tato norma výrazně posouvá certifikované uzamykací systémy do popředí zájmu zřizovatelů škol a školských zařízení. 
  Asociace bude v rámci auditů využívat zkušenosti odborníků z řad CMZS ČR a bude v rámci auditů definovaných hrozeb s cechem spolupracovat.

  ředitel společnosti EG-LINE,a.s.
  Ing. Petr Fráz

KONTAKTUJTE NÁS

+420 602 232 525

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy na telefonním čísle +420 602 305 217

Napište nám

Nesprávné jméno
Nesprávný email
Prázdný dotaz
odeslatdotaz
EG

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Ozveme se Vám.

NAŠI PARTNEŘI

 •  
 •