Novinky - EGline

NOVINKY

 • Mezinárodní Konvent ELF 2017 ukázal propojení mechaniky s elektonikou

  Publikováno: 06. 06. 2017
  Ve dnech 19.5.- 21.5. 2017 pořádal Cech mechanických zámkových systémů -ČR , jako člen asociace ELF uspořádal cech mezinárodní Konvent ELF 2017 Praha. informace na www.elf2017.com  Naše společnost byla jedním z 50 vystavovatelů zámkařské techniky. Naším cílem jsou zejména certifikované bezpečnostní systémy SGHK. Systémy generálního klíče, které vyrábíme v našem závodě v Neveklově na Benešovsku. 
  Konvent ELF 2017 Praha ukázal jak významná je patentová ochrana a nasazení certifikovaných systémů. Ukázal směr, kterým by se mohla mechanika dále posunout. Již před rokem jsme v Essenu zaznamenali inovace v podobě mechanotronických vložek a letošní konvent to potvrdil na více jak 100%. 
  Naše společnost EG-Line má licence KABA na tyto systémy a již se může pochlubit řadou úspěšných instalací. Propojení zabezpečeného čipu s mechanickým klíčem je nespornou výhodou takovýchto řešení na perimetru objektu.
  Rádi Vám poradíme a vypracujeme řešení, která budou optimálně vyhovovat vašim potřebám.

  držíme se stále svého " Špičkový produkt za příjemnou cenu".

 • Nová norma ČSN 73 4400 na školách a školských zařízeních

  Publikováno: 06. 06. 2017
  Technická norma prevence kriminality na školách a školských zařízení - nový nástroj k ochraně jednoho z možných měkkých cílů pro jejich zřizovatele - obce a kraje.

  jedná se o novou normu prevence ČSN 73 4400 Prevence kriminality-řízení bezpečnosti při plánování, realizaci a užívání škol a školských zařízení.

  celý text od JUDr. Tomáše Koníčka , odbor bezpečnostní politiky a prevence kriminality MV ČR, najdete na webových stránkách cechu. Dostupné na:  http://cmzs.cz/files/repository/Technicka+norma+prevence+kriminality+na+skolach.pdf


  Naše společnost EG-Line prostřednictvím svého ředitele Ing. Petra Fráze, který je jedním ze zakládajících členů ABŠ, ( Asociace bezpečná škola ), bude přinášet zprávy na tomto místě ohledně aplikace nové normy ČSN 73 4400. Tato norma výrazně posouvá certifikované uzamykací systémy do popředí zájmu zřizovatelů škol a školských zařízení. 
  Asociace bude v rámci auditů využívat zkušenosti odborníků z řad CMZS ČR a bude v rámci auditů definovaných hrozeb s cechem spolupracovat.

  ředitel společnosti EG-LINE,a.s.
  Ing. Petr Fráz
 • Aktualizace webových stránek v průběhu ledna 2017. Aktualizace referencí a produktů KABA

  Publikováno: 15. 01. 2017
  Jednou z novinek, které pro rok 2017 jsme pro Vás připravili, je sofistikovaný systém KABA Expert plus. Hlavní předností oboustranného systému mechanického klíče je patentová ochrana do roku 2033. Tento unikátní systém nabízíme za nejnižší cenu na našem trhu mechanických systémů s certifikátem bezpečnostní třídy RC.4 ČSN EN 1627-2012 a NBÚ. 
  Naši zákazníci se mohou těšit na řadu novinek, mezi které patří mechanotronická vložka KABA Expert plus. Zde se s úspěchem propojila funkce mechaniky s elektronikou do jedné cylindrické vložky. A jak už to bývá u koncernu KABA - i bez další nutnosti externího napájení. 
  Systém mechanotronické vložky se zařadil do skupiny ACS ( Access Control Systems) KABA EVOLO. 
  K novinkám také patří KABA Evolo wifi, které jsme již instalovali a je velice žádaný pro svou jednoduchou správu s atributy on-line systémů.

  Sekci referencí rozšiřujeme o řadu významných úspěšně realizovaných projektů systémů Generálních klíčů ( SGHK)
  jedná se o projekty ve státní správě, zejména všechny tři objekty MPO v Praze, centrála ČSSZ v Praze, objekty VZP v ČR a řada dalších, které jsme v roce 2016 realizovali.

  Těšíme se na Vás i v novém roce 2017 
  Ing. Petr Fráz,
  ředitel společnosti
 • Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za úspěšnou spolupráci a přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2017

  Publikováno: 07. 12. 2016

  Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za úspěšnou spolupráci a přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2017

 • Výrobní středisko EG-line Neveklov

  Publikováno: 03. 11. 2015

  Vážení obchodní přátelé,

  V letošním roce se nám podařilo otevřít nový provoz výrobního střediska EG-Line v Neveklově. V tomto nově vybudovaném středisku pro naše partnery a zákazníky  vyrábíme bezpečnostní uzamykací systémy KABA s patentovou ochranou v bezpečnostní třídě RC.3 a RC.4. Svým sublicenčním partnerům v jejich vlastním patentově chráněném profilu poskytujeme vše včetně uzamykacích systému generálního klíče. Stejně jako je každý zde vyrobený systém originál, tak je originální náš přístup k zákazníkům.

  Děkujeme všem za důvěru, která je pro nás závazkem do další práce a inovací, které naše středisko výroby přináší.

  Výrobní středisko EG-line Neveklov
  Benešovská 108, 256 57, Neveklov
  Tel: 602 23 24 84
  vyroba.neveklov@egline.eu

  Ředitel společnosti
  Ing. Petr Fráz

  Jsme ve spojení

 • Realizace střediska Neveklov z finančních prostředků EU

  Publikováno: 05. 08. 2015

  Společnost EGline realizovala projekt Středisko vyroby bezpečnostnich zámku Neveklov. Tento projekt byl častečne spolufinancován z prostředků ERDF. Výrobní středisko bezpečnostních zámků Neveklov, číslo projektu CZ.1.06/3.1.02/08.08806 . Též dostupné na : www.strukturalni-fondy.cz/iop 


 • Informace o přístupovém systému pro malé a střední ubytovací zařízení.

  Publikováno: 05. 02. 2015

  Informace o přístupovém systému pro malé a střední ubytovací zařízení.

 • Otevírací doba mezi svátky 29.12.-2.1.

  Publikováno: 29. 12. 2014
  Vážení přátelé,
  v období 29.12 až 2.1.2015 máme zavřeno. Veškeré požadavky vyřídíme na telefonu 602 23 25 25.
  Omlouváme se a těšíme se na Vás v novém roce 2015.

  S přáním šťastného nového roku
  Ing. Petr Fráz
 • Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015

  Publikováno: 23. 12. 2014

  K přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2015 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a dobrou spolupráci.

  V novém roce jsme pro Vás připravili pravidelný informační zpravodaj " info klíč", který Vám přinese mnoho zajímavých zpráv.

  Věříme, že i v nastávajícím roce budeme "ve spojení"

  ředitel společnosti EG-Line
  Ing.Petr Fráz

 • Veletrh zabezpečovací techniky

  Publikováno: 08. 10. 2014

  Ředitel společnosti EGline,a.s. na veletrhu zabezpečovací techniky FSDays 2014. Hovoří o vzájemném propojení certifikovaných bezpečnostních cylindrických vložek s bezpečnostním kováním a bezpečnostních dveří.

 • GEGE samopřestavitelná vložka SUZ

  Publikováno: 10. 02. 2014

  Ztratili jste klíče? Nevrátil Vám Váš bývalý zaměstnanec klíče? Máme pro Vás řešení a nemusíte hned vyměňovat všechny bezpečnostní vložky. Když si již při projektování uzamykacího systému vhodně vyberete nejdůležitější dveře a osadíte je samopřestavitelnými vložkami máte zaručenou bezpečnost i těchto případech.

 • Patentovaný uzamykací systém GEGE pExtra

  Publikováno: 10. 02. 2014

  Na tomto videu se můžete přesvědčit, že patentom chráněný bezpečnostní profil GEGE pExtra dokáže ochránit Váš majetek.

 • Video Bezpečná Země

  Publikováno: 27. 06. 2013

  Vážení kolegové a zákazníci,
  níže se můžete podívat film o projektu Bezpečná Země. Video je rozděleno do následujících 4 částí:

  1. část
  2. část
  3. část
  4. část

 • Gege AP2pro

  Publikováno: 23. 11. 2012

  Gege AP2pro je technicky vyzrálý vložkový systém s bezpečnostním profilem pro vyšší bezpečnost.

  Je k dostání jak ve standardní verzi, tak v bezpečnostní verzi s integrovanou ochranou proti odvrtání . Vložka s překrytým profilem Gege AP2 chráněným ochrannou známkou je v obou verzích chráněna proti bumpingu a planžetování. Více o produktu zde.

  ČTĚTE VÍCE
 • Gege pExtra

  Publikováno: 27. 08. 2012

  Gege bezpečnostní vložka s něčím „extra“ pro více bezpečnosti.

  Patentovaná větvená drážka nemůže být běžnými frézovacími stroji na výrobu klíčů např. Bosch Easy Entry kopírována. Opční kontrolní stavítko ve vložce rozpozná, zda se nejedná o ilegální kopii klíče. Pokud na klíči tato větvená drážka není, kontrolní stavítko umožní vysunutí tělesového stavítka do bubínku v nesprávné pozici a otáčení bubínkem je v jednom směru blokováno. Více o produktu zde.

  ČTĚTE VÍCE

KONTAKTUJTE NÁS

+420 602 232 525

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy na uvedeném telefonním čísle

Napište nám

Nesprávné jméno
Nesprávný email
Prázdný dotaz
odeslatdotaz
EG

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Ozveme se Vám.

NAŠI PARTNEŘI

 •  
 •